top of page

NEDEN Mİ ? KAPLAN İNŞAAT & GAYRİMENKUL 

“GAYRİMENKUL KÜÇÜK VE BÜYÜK BİRİKİMLER İÇİN EN İYİ YATIRIM ARACIDIR ”   Beklentilerinizin Ötesinde

Normalde çok stresli geçecek Alım,Satım,Kiralama,Yatırım Yapma sürecini rahatça atlatmanız için                                                                           size yardımcı olacak yerel bilgiye, beceri ve deneyime sahiptir.

Normalde çok stresli geçecek Alım,Satım,Kiralama,Yatırım Yapma sürecini rahatça atlatmanız için size yardımcı olacak yerel bilgiye, beceri ve deneyime sahiptir.

                           ŞEHİR bölgesindeki gayrimenkulleri semte, fiyata, bölgedeki kolaylıklara ve çok daha fazlasına göre arayın.                              Ofisimizle iletişime geçmek ve kiralama sürecinize başlamak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın

Gayrimenkul arayışı ve fiyat pazarlıklarından kredi teklifleri ve yasal evrak işlerine kadar her adımda hedeflerinize kolayca ulaşmanızda size yardımcı oluyoruz. Hazırlıklara başlamak için bize hemen ulaşın.

Gayrimenkul alım satım işlemlerinde sürecin tüm aşamalarına dahil olmayı ve bunu sürdürmeyi ilke edindik. Kiracı, satıcı veya alıcı olmanız fark etmez; mümkün olan en iyi anlaşmayı elde etmenizi sağlamak için sizin adınıza sıkı çalışacağımıza söz veriyoruz.

KAPLAN İNŞAAT&GAYRİMENKUL,, ŞEHİR bölgesinde emlak piyasasına yeni ve samimi bir yaklaşım getiriyor. Emlak alım satım sürecini mümkün olduğunca stressiz hale getirmek için müşterilerimize ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamaktan gurur duyuyoruz.

 Ama merak etmeyin,size bu süreçte rehberlik etmeye ve süreci mümkün olduğunca kolay hale getirmeye hazırız.Aşağıdaki Linkten piyasadaki gayrimenkulleri içeren kapsamlı veri tabanımıza göz atın ve yeni Gayrimenkulunuzu bulma sürecine hemen başlayın.

Gayrimenkul alma ve satmanın çoğu zaman bunaltıcı bir süreç olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle KAPLAN İNŞAAT&GAYRİMENKUL uzmanları, size bu süreçte yardımcı olacak çeşitli hizmetler sunar. Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

KAPLAN İNŞAAT&GAYRİMENKUL olarak ŞEHİR bölgesinin yerel emlak piyasasını çok iyi biliyoruz. Sonuçta biz de bu bölgede bulunuyoruz!                Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, Kurulduğu yıldan beri müşterilerimizi kendilerine en uygun gayrimenkullerle buluşturuyor.                Sizin için de aynısını yapmak istiyoruz.

KAPLAN İNŞAAT&GAYRİMENKUL, 1987 yılında kurulduğundan beri ŞEHİR bölgesinde emlak piyasasının önde gelen şirketlerinden biri olmuştur.                                           Yeni bir gayrimenkule yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Yoksa evinizi mi satmayı düşünüyorsunuz?                                             Sizinle çalışıp sizin için en iyi fiyatı elde edeceğimizden emin olabilirsiniz.

                               İlk evinizi satın almak mı istiyorsunuz? Kiralık bir yer mi bakıyorsunuz? Evinizi satmak mı istiyorsunuz?                                                    Hiç fark etmez; en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kurulduğu yıldan bugüne dek edindiğimiz deneyimle                        sizin için mümkün olan en iyi anlaşmayı elde edene dek var gücümüzle çalışacağımızı garanti ediyoruz.

              İlk dairenizi mi satın alıyorsunuz? Daha küçük bir yere mi taşınmak istiyorsunuz? Aradığınız ne olursa olsun                    KAPLAN İNŞAAT&GAYRİMENKUL, süreci mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz hale getirmek için sizinle birlikte çalışacaktır.          Sürece başlamak için geniş ve profesyonel hizmet yelpazemize göz atın.

Kendi başınıza güzel bir Kiralık,Satılık Ev veya Ofis bulmanız kolay değildir.Biz bunun için buradayız. ŞEHİR şehrinin merkezindeki bu geniş ve ferah mekanın keyfini çıkarın.Yakın zamanda yenilenmiş, iyi ışık alan daire, açık plan düzenine sahiptir ve parklara,mağazalara ve restoranlara yakın bir konumda bulunur.Bu daire hemen sizin olabilir.

Bütçeniz ne kadar olursa olsun, size en uygun evi buluruz. Profesyonel danışmanlarımız, arama alanınızı daraltmanızdan pazarlık sürecinde rehberlik sunmaya kadar her adımda size eşlik eder. Süreci başlatmak için bizimle iletişime geçin ve diğer alıcıların neden hakkımızda "Gayrimenkul satın almayı bu denli zahmetsiz hale getiren başka bir yer görmedim" dediklerini kendiniz görün.

Gayrimenkul satın alım süreci çoğu zaman göz korkutucudur ve baskı altındaymışsınız gibi hissettirebilir. Ama bu süreci çok rahat bir şekilde sonuçlandırmanız da mümkün! Hangi fiyat aralığında olduğu fark etmeksizin gayrimenkul arayışınızın her aşamasında uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. 

 KAPLAN İNŞAAT&GAYRİMENKUL olarak amacımız hayatınızın en önemli alım satım işlemi sırasında size özenli ve dürüst uzman tavsiyeleri sağlamaktır.

 
Kaplan Insaat Ltd. Sti. ®  2014

Bize Ulaşın :

kaplangayrimenkul@kaplaninsaat.web.tr

Tel: 0533.703 7163 - 0546.510 7070

Adres :

Ceyhun Atuf Kansu Cad.No:30/2

06520 Balgat - Çankaya / ANKARA

Bizi Sosyal Medya'dan Takip Edin.

  • Youtube
  • https://www.facebook.com/sergul.vural.3
  • https://twitter.com/kaplan_insaat
  • Youtube
bottom of page